Порядок денний постійної комісії

Дата: 10.12.2019 09:34

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку від 11 грудня 2019 року

Початок засідання:  о 14.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про хід виконання заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка за 2019 рік.
  2. Про хід виконання заходів, направлених на загальний соціально-економічний та культурний розвиток населених пунктів, що увійшли до складу Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади, за 2019 рік.
  3. Про внесення змін до сільського бюджету Василівської сільської ради на 2019 рік.
  4. Про внесення змін до сільського бюджету Кобзарцівської сільської ради на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету Нововасилівської сільської ради на 2019 рік.
  6. Про внесення доповнень до заходів щодо виконання у 2019 році Програми соціально-економічного розвитку Павлівської сільської ради на 2016-2020 роки, затверджених рішенням виконавчого комітету Павлівської сільської ради від 16.01.2019 року № 1.
  7. Про внесення змін до сільського бюджету Павлівської сільської ради на 2019 рік.
  8. Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку сіл Тамаринської сільської ради на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії Тамаринської сільської ради 7 скликання від 25.12.2015 року № 4.
  9. Про внесення змін до сільського бюджету Тамаринської сільської ради на 2019 рік.
  10. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2019 рік.
  11. Про погодження списання житлових будинків, які розташовані в с. Першотравневе та с. Трудолюбівка та непридатні для використання за цільовим призначенням.
  12. Про визнання такими, що є чинними, рішень про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Снігурівської міської ради Миколаївської області.
  13. Про визнання такими, що є чинними, рішень про встановлення ставок податку на майно в частині земельного податку, на території Снігурівської міської ради Миколаївської області.