Снігурівчани – чемпіони України з боротьби Кураш

Дата: 10.12.2019 09:35

Фото без опису

В селі Першотравневе Снігурівського району Миколаївської області закінчився Чемпіонат України з боротьби Кураш серед юнаків, дівчат, кадетів, в  якому прийняли участь  команди Миколаївської, Херсонської, Одеської, Хмельницької, Донецької, Київської областей та міста Києва.

На цьому Чемпіонаті України з боротьби Кураш снігурівчани захищали честь Миколаївської області.

Зі щирими привітаннями до спортсменів, жителів села та гостей звернулися президент федерації з боротьби Кураш України В. Мачугін, Заслужений Майстер спорту України, неодноразовий Чемпіон Світу з боротьби самбо С. Кушик, віце-президент федерації боротьби Кураш України, Чемпіон Світу з рукопашного бою, майстер спорту Міжнародного класу України Р. Анікін, в.о. голови Першотравневої сільської ради Т. Наумець, президент Першотравневого  спортклубу, депутат районної ради В.Чих, директор Першотравневої ЗОШ О. Борсук та тренера команд областей України, директор ДЮСШ, Заслужений тренер України С. Зіньковський.

Після закінчення змагань в особистому заліку серед снігурівчан Чемпіонами Чемпіонату України стали В. Левицька, Н. Картюк, М. Семенова, Д. Чмелик, К. Лаврухіна, А.Гнатюк, К. Стеблова, К. Семенова, О. Ткаленко, М. Зіньковський, О. Заржицький, О. Кравченко, В. Левицький, М. Сержук, А. Резніченко; срібними призерами визнані К. Пергулова, Ю. Юхименко, О. Шмігель, А. Басок, Я. Лопатньов, М. Чернишов, К. Туровський, І. Віюк;  на третю сходинку п’єдесталу піднялися В. Присікару, А. Рапота, Є. Тарасюк, Стешин, . Присікару, М. Гаврилюк, Д. Теслюк, Н. Гобокан, В. Шафран, М. Сергеюк, І. Мєдвєдєв, Н. Олексієнко, Р. Кравчук, А. Цой, Ю. Лесюк.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином. Перше місце посіла збірна команда снігурівчан. Другими у командному заліку визнана команда Донецької області. Третє місце завоювали спортсмени з міста Києва. Під час урочистої церемонії фіналу змагань відбулося нагородження призерів грамотами, медалями. Володарі золотих нагород отримали ще й чудові кубки. За кращу техніку на чемпіонаті України нагороджено кубком вихованця Снігурівської ДЮСШ Микиту Зіньковського, учня Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1.

Адміністрація Снігурівської  ДЮСШ