Порядок денний постійної комісії

Дата: 10.12.2019 09:39

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування,  депутатської діяльності та етики на 10.12.2019 року

Початок засідання:  о 14.00 год.

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради та бюджетів сільських ради на 2019 рік;
  2. Про хід виконання заходів по виконанню «Програми по боротьбі зі злочинністю та корупцією в місті Снігурівка на 2016-2020 роки» за 2019 рік.
  3. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Снігурівській міській раді на 2020-2021 роки.
  4. Про затвердження заходів по виконанню у 2020 році «Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Снігурівській міській раді на 2020-2021 роки».
  5. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності в особі Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини до комунальної власності Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради нерухомого майна, що розташоване в м. Снігурівка по вул. Жовтнева, 23.
  6. Про затвердження структури апарату Снігурівської  міської ради та її виконавчих органів.
  7. Про створення відділу освіти виконавчого комітету Снігурівської міської ради та затвердження Положення про нього.
  8. Про створення відділу культури, молоді та спорту виконавчого комітету Снігурівської міської ради та затвердження Положення про нього.
  9. Про створення комунального підприємства “Снігурівський сервіс”.
  10. Про зміну найменувань та реєстрацію в новій редакції Статутів ДНЗ (ЗДО) Снігурівської міської ради.
  11. Різне.