Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Порядок денний постійної комісії

Дата: 20.05.2020 12:29

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування,  депутатської діяльності та етики на 25.05.2020 року

Початок засідання:  о 09.00 год.

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про безоплатне прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради в комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради нежитлової будівлі аптеки № 84, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 97.

2. Про прийняття у  комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради з комунальної власності Нововасилівської територіальної громади в особі Нововасилівської сільської ради квартири, що розташована за адресою: с. Нововасилівка, вул. Молодіжна, 4, кв. 8.

3. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2020 рік.

4. Про затвердження Положення про загальний відділ міської ради.

5. Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, містобудування та архітектури.

6. Про затвердження Положення про сектор економічного розвитку, інвестицій та торгівлі.

7. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради та затвердження Положення про нього.

8. Про затвердження Положення про відділ організації та забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг.

9. Про прийняття проекту рішення “Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради”.

10. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради на 2020-2022 роки.

11.    Різне