Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

6 грудня - День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 08:20

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі захисники України!

Сьогодні ми разом зі всією країною відзначаємо День Збройних Сил України. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року “Про Збройні Сили України”.

Не дивлячись на труднощі, які випали на долю молодої незалежної української держави та потребу у захисті своїх кордонів, українським військовим вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі.

Щиро зичу вам, дорогі захисники, миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї і весь український народ.

З повагою, міський голова Леонід Голобля