Інформація до відома мешканців

Дата: 04.12.2019 14:00

Фото без опису

4 грудня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради, на якому, серед інших, прийнято рішення за № 142 “Про встановлення КП «Снігурівський  комунальник» тарифів  на послуги по централізованому водопостачанню та водовідведенню”. Підставою для прийняття цього рішення стала заява комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” від 11 листопада 2019 року про встановлення даних тарифів. Разом з заявою було подано всі необхідні документи, передбачені чиним законодавством.

При цьому, комунальне підприємство просило встановити тарифи на послуги в таких розмірах:

– водопостачання – 19,00 грн. за 1 м3,

– водовідведення – 39,89 грн. за 1 м3.

З метою зменшення фінасового навантаження на мешканців міста Снігурівка, які є абонентами КП ”Снігурівський комунальник”, членами виконавчого комітету була підтримана пропозиція міського голови і за підсумками проведенного обговорення прийнято рішення встановити з 1 січня 2020 року для комунального підприємства тарифи на послуги в таких розмірах:

– водопостачання – 18,50 грн. за 1 м3,

– водовідведення – 32,00 грн. за 1 м3.

Одночасно з цим виконавчий комітет вирішив звернутися до депутатів Снігурівської міської ради з проханням розглянути питання щодо відшкодування з бюджету Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади комунальному підприємству ”Снігурівський комунальник” різниці між встановленим розміром тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення і економічно обгрунтованими витратами по наданню таких послуг.