3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2019 08:00

Фото без опису

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Люди з інвалідністю – це не просто окрема категорія людей. Це окремі життя. Окремі долі. Окремі людські надії на те, що все буде добре, все налагодиться.

Міжнародний день людей з інвалідністю нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед   співгромадянами.

З повагою, міський голова Леонід Голобля