Про деякі зміни в законодавстві

Дата: 26.11.2019 13:17

Фото без опису

Снігурівська міська рада інформує, що 16 липня 2019 року набув чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 червня 2019 року № 137, яким було затверджено перелік об’єктів будівництва та об’єктів нерухомого майна, яким не присвоюється адреса об’єкта будівництва, об’єкта нерухомого майна. До цього переліку, зокрема, увійшли і земельні ділянки.

Таким чином, починаючи з 16 липня 2019 року виконавчий комітет Снігурівської міської ради не має повноважень приймати рішення по присвоєння адрес земельним ділянкам. Просимо прийняти дану інформацію до відома.

Посилання на Наказ