Шановна громадо!

Дата: 22.11.2019 09:00

Фото без опису

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. За масштабом, жорстокістю, цинізмом та організованістю з боку влади і наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.

Відповідною постановою Верховної Ради цю трагедію українського народу було визнано геноцидом. Згідно указу Президента від 26 листопада 1998 року №1310/98 четверта субота листопада встановлена Днем пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

В цей день українці запалюють свічки пам’яті та скорботи, аби вкотре згадати мільйони безвинно загублених душ. Вся Україна у жалобі схиляє голову перед жертвами, які загинули під час геноциду українського народу. Наш святий обов’язок – закарбувати в серцях пам’ять про мільйони невинно убієнних. Нехай пам?ять про всіх невинно знищених згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу берегти країну заради життя майбутніх поколінь. Адже, доки ми пам’ятаємо, ми – сильні!

Міський голова ЛЕОНІД ГОЛОБЛЯ