21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 08:00

Фото без опису

21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи та вшановує громадянську мужність  у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

Цей День є символом відродженням держави та нації, об’єднаної в єдиній, соборній та незалежній Україні.

У час важких випробувань всім нам необхідно докласти зусиль для захисту свободи держави. Від кожного з нас залежить, в якій країні житимемо ми і наші нащадки. Низький уклін всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи!

З повагою, міський голова Л.ГОЛОБЛЯ