На татамі України – Віолета Левицька

Дата: 15.11.2019 13:27

У місті Запоріжжя відбувся Відкритий традиційний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009 років народження на призи президента Запорізької обласної федерації дзюдо, який проходив в Запорізькому палаці спорту «Юність». У Відкритому турнірі  взяли участь команди України, Білорусі, Молдови, Азейбарджану, всього понад 1600 учасників.

Вперше в таких престижних змаганнях взяли участь вихованці Снігурівської ДЮСШ і Першотравневого шкільного спортивного клубу бойових мистецтв.

Найбільш вдало виступила наша вихованка Заслуженого тренера України С. Зіньковського, учениця Снігурівської ЗОШ №2 Віолета Левицька, яка зайняла перше місце в своїй ваговій категорії до 25 кг, вона виграла 5 зустрічей, а фінальну – чистим кидком за 5 секунд. ЇЇ нагороджено медаллю, фірмовим кімоно «Адідас», яке коштує 5000 грн.; на другу сходинку піднялася Дар’я Чігарських у ваговій категорії до 48 кг, її нагороджено дипломом та срібною медаллю; п’ятою стала Анна Пантак до 48 кг.

Поїздка відбулася за підтримки президента спортивного клубу Валерія Кіптика, за що ми йому щиро вдячні.

Адміністрація Снігурівської ДЮСШ