Щодо тарифів

Дата: 14.11.2019 13:57

Фото без опису

У відповідності до вимог Наказу № 130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Снігурівський комунальник» інформує споживачів, що на підприємстві планується встановлення тарифу на послугу з поводження з рідкими побутовими відходами з 01.01.2020 р., який становитиме:

по маршруту № 1 (по місту) – 1002,38 грн. з ПДВ ( за послугу протяжністю в середньому 10 км);

по маршруту № 2 (за межами міста) – 2310,45 грн. з ПДВ ( за послугу протяжністю в середньому 43,8 км).

Плановий  тариф сформовано відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою КМУ від 26.07.2006р № 1010 (зі змінами).

Пропозиції та зауваження від усіх споживачів, щодо запропонованого проекту по зміні (встановленню) тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення приймаються протягом 10 днів з дня офіційного оприлюднення за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 75, за тел. (0512) 2-18-70, e-mail: vodokanalsng@ukr.net.

ДОКУМЕНТИ (ПОСИЛАННЯ НА ЗАВАНТАЖЕННЯ)

Розрахунки показників річного плану