9 листопада - День української писемності та мови

Дата: 09.11.2019 10:00

9 листопада – свято рідної мови усіх українців. Це День української писемності та мови.

Фото без опису

Свято встановлене на честь преподобного Нестора Літописця – учня та послідовника “батьків” слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Він є одним з найвідоміших православних святих.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури.

Щиро вітаю снігурівчан з Днем української писемності та мови, а окрему подяку висловлюю вчителям української мови і літератури та бібліотекарям, які плекають у душах українців любов до рідної мови!

З повагою, міський голова Леонід Голобля