В Першотравневому встановили водонапірну башту

Дата: 08.11.2019 14:20

В селі Першотравневе Снігурівської об’єднаної територіальної громади встановлено нову башту Рожновського. Башта Рожновського має свої переваги: монтується 2-4 дні, на її спорудження йдуть мінімальні витрати,  вода витримує зимову низьку температуру та не замерзає.

“Населення Першотравневого старостинського округу відтепер не відчуватиме проблем із забезпеченням подачі питної води, що не тільки значно покращить побутові умови проживання селян, але й підвищить протипожежну безпеку у селі, оскільки в будь-яку мить пожежний транспорт матиме доступ до необхідної кількості води. Стара водонапірна башта залишається в селі в якості допоміжної” – повідомила в.о. старости Першотравневого старостинського округу  Т.Наумець.