Снігурівські комунальники зміцнили пішохідний міст біля Галаганівки

Дата: 07.11.2019 14:22

Як відомо у вересні-місяці на території Нововасилівського старостинського округу в районі села Галаганівка в результаті сильного шквального вітру був пошкоджений пішохідний міст. Аби уникнути в подальшому виникнення таких ситуацій за дорученням міського голови Леоніда Голоблі комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” здійснило заходи щодо укріплення та зміцнення мосту.

Фото без описуФото без описуФото без опису

“Для безпеки мешканців сіл, які користуються пішохідним мостом, було придбано та закріплено новий трос, полагоджено шарнірні з’єднання та кріплення на понтонах. Проведені заходи забезпечать захист мосту від сильних поривів вітру”, – зазначив начальник комунального підприємства “Снігурівський комунальник” Мамоненко Г.І.