Порядок денний постійної комісії

Дата: 06.11.2019 14:26

Порядок денний

засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку від 07 листопада 2019 року

Початок засідання:  о 14.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про обрання заступника голови та секретаря комісії.
  2. Про внесення доповнень до заходів по виконанню Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2019 рік, затверджених рішенням ХLVI сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 21.12.2018 р. № 6.
  3. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2019 рік.
  4. Про внесення змін до сільського бюджету Афанасіївської сільської ради на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету Василівської сільської ради на 2019 рік.
  6. Про внесення змін до сільського бюджету Нововасилівської сільської ради на 2019 рік.
  7. Про внесення змін до сільського бюджету Калинівської сільської ради на 2019 рік.
  8. Про внесення змін до сільського бюджету Кобзарцівської сільської ради на 2019 рік.
  9. Про внесення змін до сільського бюджету Павлівської сільської ради на 2019 рік.
  10. Про внесення змін до сільського бюджету Першотравневої сільської ради на 2019 рік.
  11. Про доручення міському голові Голоблі Л.М. на укладення угоди соціально-економічного партнерства між Снігурівською міською радою та ТОВ СП «НІБУЛОН» на 2019-2020 роки.
  12. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради бюджетних установ, закладів та майна.