Порядок денний постійної комісії

Дата: 05.11.2019 14:35

Порядок денний

засідання постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики на 07.11.2019 року

Початок засідання:  о 10.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про обрання заступника голови та секретаря комісії.
  2. Про розгляд проектів рішень щодо внесення змін до міського бюджету та бюджетів сільських рад.
  3. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2019 рік, затвердженого рішенням XLVII позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 25.02.2019 року № 8.
  4. Про розгляд проекту рішення «Про прийняття проекту рішення «Про затвердження Порядку визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах».
  5. Розгляд звернення Спасенко С.Г. щодо порушення вимог Закону України «Про поховання та похоронну справу».
  6. Розгляд звернення Баранової А.Г. щодо поведінки депутата міської ради Явтушенко Н.М.
  7. Різне.