Відновили рух понтонним мостом

Дата: 04.11.2019 14:43

Днями на території Василівського старостинського округу Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади внаслідок активного руху вантажного транспорту знову був підтоплений понтонний міст.

Так як даний міст є державною власністю міський голова Леонід Голобля звернувся до Управління інфраструктури Миколаївської облдержадмністрації з проханням терміново вжити відповідних заходів щодо ремонту мосту.

Завдяки швидкому реагуванню міського голови на дану проблему та оперативних дій  зі сторони Управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації на теперішній час міст відремонтовано та відновлено рух транспорту.