До відома громадян!

Дата: 23.10.2019 16:00

Інформуємо громаду міста Снігурівка, що 4 жовтня 2019 року Снігурівською міською радою на адресу Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Миколаївській області було направлено лист разом з довідкою з проханням скласти та видати акт про відсутність у багатоквартирних будинках міста Снігурівка газифікації природним газом та/або нефункціонування систем централізованого теплопостачання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У зв’язку з триваючими конкурсами на зайняття вакантних посад у вказаній установі протягом певного періоду часу вона не видавала такі акти.

Посилання на оголошення про проведення конкурсів:

Але в підсумку місто Снігурівка одним з перших населених пунктів Миколаївської області отримало необхідний акт.

Фото без описуФото без опису

Цей важливий документ вже сьогодні – 23 жовтня буде передано до ТОВ “Миколаївська електропостачальна компанія” і мешканці багатоквартирних житлових будинків міста Снігурівка зможуть користуватися пільговими тарифами по оплаті за спожиту електроенергію у зимовий період.

Отже, як ми бачимо, в черговий раз у соціальній мережі “Facebook” на сторінці з назвою “Наш Край Снигиревка” та інших джерелах були розповсюджені недостовірні публікації про нібито бездіяльність міської ради без попереднього з’ясування інформації від установи, про яку йде мова у вказаних публікаціях.