Снігурівчани – чемпіони області з дзюдо серед учнів ДЮСШ

Дата: 18.10.2019 15:20

На  базі Снігурівської ДЮСШ  відбулись обласні змагання з дзюдо серед учнів ДЮСШ, юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. та молодше.

Фото без опису

Урочисто пройшла церемонія відкриття змагань. До учасників змагань  з привітаннями  звернулися  начальник Миколаївського обласного відділення (філії)Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України О. Ю. Кулішов, директор Снігурівської ДЮСШ, Заслужений тренер України  С. Зіньковський, неодноразовий чемпіон України, призер Чемпіонату Європи і Світу, майстер спорту України А. Зіньковський, лікар змагань В. Панчак, голова батьківського комітету О.М. Ткаченко, які  побажали дітям успіхів на татамі та в житті.

Змагання закінчилися. У підсумку змагань високу спортивну майстерність продемонстрували команда Снігурівських  дзюдоїстів. Після фінальних схваток команда ДЮСШ  м. Снігурівки вийшла на І загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени  Березнегуватської ДЮСШ, третє місце за Очаківською ДЮСШ.

Серед Снігурівчан чемпіонами  змагань у своїх вікових і вагових категоріях стали Лаврухіна К., В. Левицька, К. Стеблова, К. Семенова, Б. Баньковська, М. Зіньковський, Б. Баньковський, М. Гаврилюк, І. Віюк, А. Резніченко, А. Берест, О. Василенко, І. Гуліватенко, С. Новосад, К. Гладиш, М. Лисиця, А. Басок; на другу сходинку піднялися  В. Литвиненко, О. Лопатньова, К. Ткаченко, С. Філіпюк, М. Пархоменко, М. Волошанський, І. Матяш, Ю. Новосад,  А. Тюпало, К. Туровський, М. Гаврилюк, Я. Чмелик; бронзові медалі завоювали Н. Картюк, А. Медвєдєв, А.Вагін, М. Захаров, Б. Катано, О. Пархоменко, К. Діденко, В. Данилко, В. Левицький.

За кращу техніку відзначено представника Снігурівської ДЮСШ Микиту Зіньковського.

Переможці та призери змагань традиційно були нагородженні дипломами.

методист Снігурівської ДЮСШ, Т.ЗАСЄЧЕНКО