Відбувся турнір з дзюдо, присвячений Дню міста Снігурівки

Дата: 16.10.2019 15:49

На  базі Снігурівської ДЮСШ  відбувся  Відкритий  турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат присвячений Дню міста Снігурівки при підтримці  президента спортивного клубу Валерія Кіптика.  На це спортивне свято прибули команди з міст Одеси, Херсону, Миколаєва , Запоріжжя та Запорізької області, Мала Виска Кіровоградської області, Скадовська, Южноукраїнська, Генічеська, Кривого Рогу, Голої Пристані, Олешки, команда Кишинева (Молдова), Яси (Румунія), смт Березнегувате та з сіл  Кавказу, Баратівки,  Олександрівки,Кобзарців, Червоної Долини, Широкого, Першотравневого, Калинівки, Новопетрівки, Бурханівки.

Фото без опису

Урочисто пройшла церемонія відкриття змагань. До учасників спортивного свята  з привітаннями  звернулися  Чемпіон Європи і Світу Ренат Мерзолієв, голова батьківського комітету Ткаченко О.М., віце-президент клубу  Сергеюк В.І., головний суддя змагань, суддя національної категорії, Заслужений тренер України Ю.М. Тімашков, старший тренер збірної Молдови Ю. Пятковський, директор Снігурівської ДЮСШ, Заслужений тренер України  С. Зіньковський, які  побажали дітям успіхів на татамі та в житті.

Змагання закінчилися. У підсумку змагань високу спортивну майстерність продемонстрували команда Снігурівських  дзюдоїстів. Після фінальних схваток команда ДЮСШ  м. Снігурівки вийшла на І загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени  з міста Кишигів (Молдова),  третіми – команди міст Запоріжжя та Кривого Рогу.

Серед Снігурівчан чемпіонами  змагань у своїх вікових і вагових категоріях стали Д. Гаврилюк, В. Левицький, Кравченко, Д. Зіньковський, В. Бескровний, М. Зіньковський, Б. Баньковський, А.Малюк, К. Волошанський, І. Гуліватенко, віолета Левицька, А. Зіньковська, М. Семенова, К. Семенова, К. Лаврухіна; на другу сходинку піднялися  К. Діденко, В. Присєкару,   Б. Кравченко, В. Бєлоус, А. Медвєдєв, Д. Порубайло, М. Гаврилюк, З. Кірц, Варвара Левицька, Н. Заїкіна, В. Присєкару, Б. Баньковська; бронзові медалі завоювали А. Берест, І. Врємя,       Д. Теслюк, Р. Подерня, В. Лопатньов, І. Матяш, С. Новосад, Н. Захаров, Х. Саттаров, О. Пархоменко, С. Василенко, А. Резніченко, І. Віюк, М. Волошанський, А. Чучулін.

Переможці та призери змагань традиційно були нагородженні грамотами, медалями, кубками.

Кубком за волю до перемоги нагороджений  Максим Сергеюк, а цінними подарунком за кращу техніку  –     Ангеліна та Микита Зіньковські.

Нагородження провели Чемпіон Європи і Світу Ренат Мерзолієв,Заслужений тренер Молдови Юлій Пятковський, заступник голови батьківського комітету Тетяна Лопатньова.

методист Снігурівської ДЮСШ, Т.ЗАСЄЧЕНКО