14 жовтня - День захисника України!

Дата: 14.10.2019 09:00

Шановні снігурівчани прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Фото без опису

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю Вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою та найкращими побажаннями, міський голова Л.ГОЛОБЛЯ