В Снігурівці покращують благоустрій громадських місць

Дата: 09.10.2019 10:00

Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі територіальної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

За останні роки в м.Снігурівка здійснюються дієві заходи щодо покращення благоустрою громадських місць – вулиць, тротуарів, парків, вуличного освітлення тощо.

«Для відпочинку мешканців району Семи вітрів по вул. Суворова облаштовано паркову зону, де зможуть відпочивати молоді матусі з дітками, молодь та люди похилого віку. У скверику встановлено художньо оформлені лавочки та ліхтарі, які освітлюватимуть парк, оригінально оформлену клумбу», – повідомив міський голова Л.М.Голобля та закликав підтримувати чистоту, з повагою відноситись до всього, що робиться для зручності та комфорту жителів міста.