В Калинівці відсвяткували День села

Дата: 30.09.2019 18:00

27 вересня громада Калинівського старостинського округу святкувала 89-ту річницю створення с.Калинівка (Куйбишеве). На святкування завітали гості зі Снігурівської міської ради: міський голова Голобля Л.М, заступник міського голови Вітенко Г.З. та працівники Першотравневого старостинського округу.

Ведуча Тетяна Суходольська привітала усіх зі святом, розповіла про квітуче, чарівне село Калинівка. Зі словами привітань виступив перед присутніми міський голова Голобля Л.М., який побажав добробуту у кожну родину, суспільної злагоди, взаємоповаги та подальшого процвітання мешканцям села. Людмила Грицевич в знак подяки вручила міському голові коровай, який сама спекла.

Не забув привітати односельців і ансамбль «Душа», пригощаючи стравами, які самі приготували. Останньою стравою були українські варенички під пісню «Ой мій милий вареничків хоче».

Святкування продовжилося розіграшем безпрограшної лотереї, а суперпризами були електрочайник та пухова ковдра, в придбанні яких допоміг орендар Ярмольчук А.В. Після святкування всі присутні скуштували юшку та плов, приготовані жителями села Островчуком В. та Соколаном В.