27 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 27.09.2019 10:00

Фото без опису

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

Шановні вихователі та всі дошкільні працівники, прийміть найщиріші привітання з Вашим професійним Святом! Бажаю Вам нових професійних досягнень, невичерпної енергії, добробуту та натхнення, щастя, здоров’я, сімейного затишку.

З повагою, міський голова Л.ГОЛОБЛЯ