ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF

Дата: 21.05.2020 15:17

Снігурівське міжрайонне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що згідно листа Держпродспоживслужби України від 29.04.2020 № 11.1.3-26/2/6754 «Щодо повідомлення RASFF». Відповідно до повідомлення по харчових продуктах та кормах (RASFF) № 2020.1664 виявлено Salmonella Enterica ser. Enteridis (presenсe/25G) в заморожених четвертинах  курячих, експортованих з Польщі (farmer - Hanna i Marcin ?liwi?scy Sp. Jawna Kozielsk, Kuczbork; produser - Zaklady Miesne "Czaplicki" Sp. z o.o., № PL 14134304 WE, Mlawa; manufacture - Cedrob S.A., № PL 14023901 WE, Ujazdówek, Ciechanów; storage - AMP Logistyka Sp zoo, № PL 14201101 WE, Plonsk) до окремих держав-членів ЄС (Литви) та до України.

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган при виявленні невідповідності та вжиті заходи.

В разі виявлення вищезазначеної продукції просимо негайно повідомляти Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за тел. 05162 2 14 53