Снігурівські комунальники підтримують в належному стані газорозподільчі мережі

Дата: 05.09.2019 15:38

З 2013 року мешканці окремих вулиць м.Снігурівка користуються природним газом для обігріву будинків, квартир, нагріву води, приготування їжі. Звісно, зовнішня газова мережа потребує постійного догляду, так як зміна температур та атмосферні опади можуть спричинити корозію металевих труб.

Наразі в мікрорайоні ”Сонячний” комунальним підприємством ”Снігурівський благоустрій” здійснюються заходи щодо підтримки в належному стані газорозподільної мережі.

Фото без опису

“Основною метою виконання даних заходів є захист від корозійних утворень, оскільки всередині труби немає кисневих скупчень і водяної пари, довгостроковість експлуатації безпосередньо залежить від рівня стійкості до корозійних утворень саме зовнішніх поверхонь,” – повідомила начальник КП «Снігурівський благоустрій» Мамоненко Л.Є.