На "Сонячному" закладають паркову зону

Дата: 04.09.2019 15:50

Мешканці Снігурівки вже помітили закладання паркової зони біля Снігурівської районної гімназії ім.Т.Г.Шевченка з майбутнім скульптурним погруддям Великого Кобзаря. Крім оздоблення тротуарною плиткою та оснащення лавками планується й оформлення території квітковими клумбами, оточеними смарагдовою зеленню.

Фото без опису

Оскільки озеленення та естетичний вигляд міста, збереження довкілля та комфорт для городян є пріоритетними напрямками роботи місцевої влади, міський голова Л.Голобля доручив комунальним службам залучити людські ресурси та техніку для облаштування паркової зони квітами та зеленню.

КП «Снігурівський благоустрій» доставив родючий рослинний чорнозем на територію майбутньої паркової зони. КП «Снігурівський комунальник» залучив до робіт техніку.

Міський голова Л.Голобля зауважив, що створення та збереження парків, скверів, квітників, благоустрій мешканців був і залишається першочерговим завданням комунальних підприємств та влади.