День знань в ДНЗ № 2

Дата: 02.09.2019 15:59

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраві осінні вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе святково прикрашено. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів.

Фото без опису

2 вересня в ДНЗ № 2 відбувся святковий День знань для всіх вікових категорій та груп. Цього святкового дня для дошкільників та їхніх батьків було підготовлено цікаве свято «Візок чарівних книжок», яке провела вихователь старшої групи Шпак М.М. і керівник музичний Кряквіна Л.С. Дошкільники приймали участь у різноманітних конкурсах, рухливих іграх і веселих таночках.

Свято є свято, і на ньому було радісно і цікаво!