29 серпня - День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2019 09:00

Президент Володимир Зеленський видав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Фото без опису

29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти. Ми не маємо морального права забувати про ці страшні й трагічні для України події, українські громадяни у вічному боргу перед загиблими героями. Наш святий обов?язок – шанувати пам?ять загиблих та підтримувати живих героїв України. Здоров?я, добробуту, родинного затишку й мирного неба Вам, учасники бойових дій на Сході країни, та Вашим  родинам.

З повагою, міський голова Л.ГОЛОБЛЯ