Святкування Дня Незалежності України в ЗДО № 3

Дата: 24.08.2019 09:50

«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!» — з такою лаконічною назвою пройшло свято в закладі дошкільної освіти  №3 «Ромашка» з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України.

Фото без опису

Вихованці із старшої групи «Сонечко» разом з вихователем Бєлогубовою С.В.  та музичним керівником Сапсай О.О. підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях, змальовували чарівну красу в танцях. Виступи дітей щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо несли із  собою яскравий позитив – любов до рідної України.

Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та вражень, відчули гордість за свою державу та  впевненість у майбутньому.

К.БОНДАРЕНКО, вихователь-методист ЗДО №3 м.Снігурівка