Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Міськрада вирішує питання відновлення проїзду понтонним мостом

Дата: 23.08.2019 10:00

Як і обіцяла міська рада, вже розпочато попередні заходи по відновленню проїзду по раніше зруйнованому понтонному мосту через річку Інгулець, що з’єднує місто Снігурівка та населені пункти трьох старостинських округів – Тамаринського, Павлівського та Василівського з районним центром.

Як раніше вже повідомлялось, нещодавно проведено перемовини з експлуатуючою організацією та дорожніми підприємствами щодо якомога скорішого вирішення питання з ремонту мосту. І зусилля міської ради вже дають свій результат – розпочато підготовчі роботи з ремонту понтонного мосту. Наразі проводиться відкачування води з понтонів для подальшого вивчення фахівцями стану конструкції мосту, їх зношеності та шляхів здійснення ремонту, які забезпечать його безпечну експлуатацію в подальшому.

Після проведення попередніх заходів, спрямованих на відновлення мосту, понтон вдалося підняти з дна річки, знайдено пробоїну та вирішується питання щодо її усунення.