Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

В Снігурівці ремонтують водопровідну мережу

Дата: 19.07.2019 16:39

В м. Снігурівка активно тривають роботи по виконанню Плану соціально-економічного розвитку міста, зокрема, що стосується водно-каналізаційного господарства. Силами комунального підприємства «Снігурівський комунальник»  регулярно проводяться ремонтні роботи щоб забезпечити мешканців міста якісними послугами водопостачання та водовідведення.

Так, на сьогодні триває ремонт водопроводу по вул. Дмитра Дорошенка. Оскільки даний водогін побудований ще кілька десятків років тому, трубопроводи вже фізично зносились та морально застаріли, у зв’язку з чим виникла необхідність в повній його реконструкції.

“В ході проведення ремонтних робіт буде замінено старі фізично зношені сталеві труби на поліетиленові, які не піддаються корозії і є достатньо міцними. Виконання даних робіт дозволить покращити тиск води, мінімізує втрати та унеможливить виникнення аварійних ситуацій”, – повідомив начальник комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” Мамоненко Г.І.