Комунальники Снігурівки відреагували на скарги мешканців міста щодо поганого тиску води в мережі

Дата: 11.07.2019 15:00

Снігурівська міська рада не залишила поза увагою скарги мешканців вул. Олеся Гончара в м. Снігурівка з приводу незадовільного тиску водопостачання.

Міський голова Голобля Л.М. доручив комунальному підприємству “Снігурівський комунальник” вжити негайних заходів по ремонту водопроводної мережі для збільшення тиску води.

"Я вдячна комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» за своєчасне реагування на нашу заяву щодо пошкодження системи водомережі по нашій вулиці та якісно проведені роботи». Громадянка Семчишина Т.В. зазначила: «Після нашого звернення до міської ради щодо проблем з тиском води по всій вулиці робітники КП «Снігурівський комунальник» замінили труби і після проведених робіт тиск в кранах відновився. Успіхів вам у роботі, шановні комунальники", - розповіла громадянка Попович В.Л.