Офіційно

Дата: 10.07.2019 17:00

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

30 червня 2019р.

Снігурівська міська виборча комісія Миколаївської області

П О С Т А Н О В А

м. Снігурівка                                                                                         “­­­08” липня  2019 року

№ 14

Про скликання першої сесії

Снігурівської міської ради

VІI скликання

Відповідно до пункту 18 частини п’ятої, пункту 10 частини шостої статті 25, частини дванадцятої статті 85, частини дванадцятої статті 86, статей 88, 89 Закону України «Про місцеві вибори», частини першої статті 42, частини четвертої статті 45, частини другої статті 46, частини першої статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 18 постанови Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2015 року № 381 «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ», Снігурівська міська виборча комісія постановляє:

1. Скликати першу сесію новообраної Снігурівської міської ради VІI-го скликання, яка відбудеться 16 липня 2019 року о 10:00 годині за адресою: вул. Центральна, 72, м. Снігурівка.
  2. Повідомити новообраних депутатів про дату, час, та місце проведення першої сесії Снігурівської міської ради.
  3. Забезпечити оприлюднення цієї Постанови на інформаційному стенді Снігурівської міської виборчої комісії, офіційному сайті Снігурівської міської ради.

Голова Снігурівської міської виборчої комісії                                                Т.Г.Братченко