Повідомлення про оприлюднення проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Снігурівської громади на період до 2030 р.

Дата: 09.07.2019 10:00

З метою громадського обговорення, на веб-сайті Снігурівської міської ради оприлюднено проект Плану реалізації Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року.

Пропозиції до проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року приймаються в адмінбудівлі  Снігурівської міської ради за адресою: 57301, Миколаївська обл., Снігурівський р-н, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, або на електронну адресу: rada-sng@ukr.netтел. (05162) 2-13-60.

Стратегічний план