28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2019 10:08

Шановні снігурівчани!

Прийміть найщиріші вітання з загальнодержавним святом – Днем Конституції України!

Народження Основного закону закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини, сприяло подальшому зміцненню міжнародного авторитету України.

Зичу  Вам  міцного здоров’я  і щастя, добра  і достатку,  сили і  наснаги,  успіху, бадьорості духу та впевненості у власних силах. І нехай ця впевненість надихає Вас на нові звершення, на щедрі починання. Нехай додає сил і підтверджує переконання, що українці будуть жити у конституційно розвиненій  та правовій країні.

З повагою та найкращими побажаннями, міський голова Леонід Голобля