В Снігурівці встановили огороджувальні елементи та столики з гральними дошками

Дата: 25.06.2019 10:12

В продовження теми щодо створення комфортного громадського простору в м. Снігурівка повідомляємо, що для любителів пограти в шахи або шашки в парку біля фонтану було встановлено незвичайні лавки та столик з мармуру, їхньою особливістю є те, що на столиках зображено герб  Снігурівки та гральні дошки. Тепер мешканці міста матимуть змогу не тільки відпочити у тіні дерев, а ще й урізноманітнити своє дозвілля, зігравши в шахи або шашки.

Фото без опису

Для безпеки руху громадян на початку пішохідної зони були встановлені бетонні напівсфери – примусовий огороджувальний елемент, який створює перешкоду для проїзду автотранспорту. Одразу після них розміщені клумби для квітів.