На вулиці Дмитра Донцова відновили освітлення

Дата: 24.06.2019 10:15

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою міста, комфорт та безпека мешканців у вечірній і нічний час. Тому одним із найважливіших завдань в діяльності міської ради в галузі житлово-комунального господарства є облаштування освітлення вулиць міста Снігурівка. Це питання перебуває на постійному контролі в міського голови Голоблі Л.М. Щороку силами комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» виконуються роботи по реконструкції та відновленню мереж освітлення.

Фото без опису  Фото без описуФото без опису

Так, реагуючи на звернення мешканців вулиці Дмитра Донцова, за дорученням міського голови комунальне підприємство “Cнігурівський благоустрій” здійснило відповідні заходи по відновленню вуличного освітлення по вказаній вулиці.

“Ми та наші сусіди висловлюємо подяку міському голові за оперативне реагування на наше звернення щодо вирішення питання вуличного освітлення нашої вулиці", – повідомили мешканці вулиці Дмитра Донцова Лещенко Т.Г. та Ваніна Н.В.