По місту встановлюють оригінальні лавки

Дата: 19.06.2019 10:20

Після створення та введення в дію пішохідної зони в межах вулиці Центральна на ділянці від площі імені Богдана Хмельницького до перехрестя з вулицею Жовтнева Снігурівська міська рада розпочала проводити заходи щодо її облаштування з метою створення комфортного громадського простору.

Наразі встановлюються оригінально оформлені лавочки зі змістом, прикрашені тематичними малюнками. Проходячи повз них перехожі будуть зупинятись, щоб роздивитись зображення, адже малюнки на лавочках не повторюються. Відпочити  на лавочці в центрі старої частина міста зможуть матусі, ведучи дітей з дитсадку, люди похилого віку по дорозі з ринку, подружки, які випадково зустрілись та знайшли хвилинку для спілкування.

Шановні снігурівчани, закликаємо вас шанобливо ставитись до всього, що робиться в місті для вашої зручності та комфорту.