Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

В Снігурівці з’явилась ще одна зупинка-парасолька

Дата: 26.05.2020 15:51

У березні місяці в м. Снігурівка по вулиці Центральна з'явилася оригінальна зупинка, яка відразу привернула увагу кожного мешканця нашої територіальної громади. А все через свій незвичайний вигляд - арт-об'єкт виконано на кшталт великої парасольки.

Сьогодні, 26 травня, така ж зупинка була встановлена по вул. Суворова навпроти стадіону "Колос". Тепер снігурівчани зможуть сховатися від негоди під час очікування громадського транспорту, який до речі відновив свою роботу у зв'язку з пом'якшенням карантинних обмежень. Згодом в Снігурівці має з’явитися ще одна оригінальна зупинка.

Снігурівська міська рада закликає мешканців та гостей міста бережно ставитися до комунального майна територіальної громади та не псувати його. Адже все, що робиться в нашій ОТГ, в першу чергу, робиться для людей!