В Галаганівці яскраво розфарбували фасад будівлі бібліотеки

Дата: 29.05.2020 13:34

Галаганівська сільська бібліотека є інформаційним простором, де комфортно та зручно працювати, читати, спілкуватися та відпочивати.  В період карантину  фасад сільської бібліотеки отримав новий, свіжий подих.

"Це була моя мрія - намалювати на фасаді бібліотеки полиці з книгами, які неможливо не помітити, зробити її привабливою і креативною. Ось в такому, новому образі зустріне  бібліотека своїх відвідувачів після закінчення карантину. А ще - багато нових та цікавих книг чекають на наших маленьких і дорослих читачів. Ми з радістю чекаємо на вас!", відзначила керівник закладу Наталя Учень.

До творчого процесу долучилися місцеві мешканці Л. Червона, О. Плакса, Л. Плакса, Г. Кушнірук, які проявили свою активність і не словом, а ділом приєднались до творчого задуму.