Відкриття дитячих садків: як працюватимуть заклади дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину

Дата: 29.05.2020 14:27

29 травня в Снігурівській ОТГ під головуванням начальника відділу освіти міської ради Наталії Варакси відбулась онлайн-нарада керівників закладів дошкільної освіти Снігурівської міської ради, в ході якої було розглянуто питання відкриття та роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину.

Фото без опису

Директори ЗДО отримали від начальника відділу освіти детальні роз'яснення щодо виконання Тимчасових рекомендацій з організації протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного Державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25.

Фото без опису

"Учасниками наради обговорено порядок приймання дітей до закладів дошкільної освіти, вивчено інструкції щодо проведення освітнього процесу, організації харчування та дозвілля вихованців. Наголошую на неухильному дотриманні протиепідемічних заходів під час відновлення роботи ЗДО", - відзначила Наталія Варакса.

Фото без опису

Як відомо, дитячі садки на території Снігурівської ОТГ запрацюють вже з 1 червня.