В Галаганівці представили фотовиставку до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2020 13:06

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

В Галаганівці представили фотовиставку під назвою "Цей чудовий кольоровий світ дитинства", адже талановиті діти є в кожному куточку нашої громади. Саме тому Галаганівський сільський клуб та бібліотека до Дня захисту дітей представили фотовиставку робіт юної талановитої односельчанки Неумивакіної Анастасії.

Фото без описуФото без опису

"Ці прекрасні роботи сповнені світлом, теплом, прозорою кольоровою гамою, що свідчить про її природне творче обдарування. Кожна людина є світом, кожен художник відтворює свій світ", - відзначили організатори виставки.