Міський голова вручив приз переможниці конкурсу краси

Дата: 26.05.2019 14:00

25 травня міський голова Леонід Голобля Леонід в якості члена жюрі взяв участь у 25-му ювілейному конкурсі молодості та краси “Міс Снігурівка - 2019”.

Фото без опису

На початку конкурсної програми очільник міста привітав присутніх та вручив незмінному організатору цього заходу Ігорю Новікову почесну грамоту від імені міської ради за активну життєву позицію, громадську діяльність, вміння працювати з молоддю, вагомий особистий внесок у організацію дозвілля мешканців міста Снігурівка.

Фото без опису

У підсумку, після цікавої та насиченої програми, за рішенням жюрі звання “Міс Снігурівка 2019” виборола Аліна Дорошенко, якій міський голова вручив головний приз – телевізор.