Леонід Голобля привітав багатодітну маму з Калинівки з народженням дитини

Дата: 03.06.2020 14:18

Немає більшої радості в житті, ніж народження дитини! Так, у сім'ї Британ з с. Калинівка Снігурівського району - поповнення: днями у них народилась дівчинка. Її назвали Світана. Тепер у великій та дружній родині виховуватимуться семеро хлопчиків та дівчаток.

З такою важливою подією багатодітну маму, Британ Олену Валеріївну, привітав міський голова Леонід Голобля.

"Сьогодні у вашій родині поповнення, з яким я хочу вас щиро привітати! Я бажаю, щоб вона була здоровою, щасливою і красивою! Батькам бажаю терпіння і безліч приємних, теплих моментів, які стануть вашими особливими спогадами. Ваша родина – є прикладом взаємної допомоги і моральності у взаємовідносинах. Нехай у цьому домі завжди панує злагода й добробут!", - відзначив Леонід Голобля.

Міський голова також додав, що у всі часи одвічними і неоціненними були саме родинні цінності, які з покоління до покоління передавалися як найкоштовніший спадок та найбільше шанувалися.