Тамаринський заклад дошкільної освіти відновив свою роботу після карантину

Дата: 05.06.2020 08:45

Заклад дошкільної освіти в с. Тамарине активно готувався прийняти своїх відвідувачів після карантину. Так, на території закладу пофарбували об'єкти на дитячому майданчику та здійснили прибирання прилеглої території.

Допомагали працівникам ЗДО і батьки. Так, дідусь вихованиці дитсадку Павло Омелянович Фокшек допоміг здійснити покіс трави на дитячому майданчику, активно долучившись до колективної роботи.

Фото без опису

Здійснено також і прибирання у приміщеннях закладу. Дитсадок повністю було підготовлено до зустрічі маленьких тамаринців після пом'якшення карантинних обмежень. Слід зазначити, що з понеділка, 1 червня, дошкільний навчальний заклад працює згідно з відповідними рекомендаціями.