6 червня - День журналіста

Дата: 06.06.2020 08:00

Вітаю журналістів та працівників ЗМІ з професійним святом!

Четверта влада. Саме так гучно, але небезпідставно обрану вами професію прозвала сама історія. Тому в цей день дуже хочеться сказати вам щире спасибі за те, що ви обрали таку відповідальну і непросту працю.

Ви знаєте всі останні новинки й кожен день інформуєте людей. Нехай ваша робота буде безпечною, нехай будь-які двері відчиняються вчасно. Нехай гострий розум веде вас вперед, а в професії все буде без проблем, без прикрощів і турбот.

У кожній вашій статті відчувається людина. Людина, яка по-особливому мислить, по-особливому дивиться на цей світ. І найголовніше: у цієї людини чесна і благородна позиція, а кожне її слово є аргументованим і вагомим. Тож, нехай кожен новий матеріал дається з легкістю. Зі святом!

З повагою, міський голова Леонід Голобля