З Днем працівників водного господарства!

Дата: 07.06.2020 09:30

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників водного господарства!

Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Перед вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства України для наступних поколінь, налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів. Переконаний, що завдяки професіоналізму, багатому досвіду та вірності обов'язку ви з честю відповісте на всі виклики.

Велика шана усім працівникам за нелегку повсякденну працю та щоденну самовіддачу, терпіння і розуміння свого обов'язку. Зичу міцного здоров'я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці!

З повагою, міський голова Леонід Голобля