Дата: 04.06.2020 11:32

про проведення громадських слухань з обговорення по об’єкту будівництва мостового переходу – автодорожнього мосту через річку Інгулець  за адресою: автодорога №0151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне км. 1+977, Снігурівського району, Миколаївської області

Снігурівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань матеріалів об’єкта нового будівництва мостового переходу – автодорожнього мосту через річку Інгулець за адресою: автодорога №0151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне км. 1+977, Снігурівського району, Миколаївської області (на місці старого понтонного Василівського моста), яке відбудеться 06.07.2020 року о 09:00 год. в приміщенні Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.

Запроектований автодорожній міст призначений для переправлення пішоходів та автомобільного транспорту через р. Інгулець.

Міст має такі розміри:

• в повздовжньому напрямі прогонова будова складає 54,0 м (загальний розмір в врахуванням влаштування устоїв та пандусів для МГН – 150 м);
  • в поперечному напрямі – 9,7 м ( з яких: 1,25 м – пішохідна доріжка; 7,0 м – дві смуги для руху автотранспорту: 1,0 м – смуга безпеки; 0,7 м- захисна смуга).

Конструктивна схема мостового переходу – балочна однопрогонова система з опиранням на залізобетонне полотно моста виконується по семи залізобетонним двотавровим балкам (типу З Bet – 120) з додатковим армуванням для влаштування стійок огорожі.

Період отримання пропозицій під час процедури проведення громадських слухань: з 04 червня 2020 року по 03 липня 2020 року.

З проектної документації по об’єкту будівництва мостового переходу – автодорожнього мосту через річку Інгулець за адресою: автодорога №0151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне км. 1+977, Снігурівського району, Миколаївської області» можна ознайомитися в Снігурівській міській раді за адресою м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі на адресу: Снігурівська міська рада, 57301, Миколаївська обл.,  м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 або в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: rada-sng@ukr.net.